Müdürün Mesajı

Kıymetli Öğrencilerimiz,

2011-2012 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını verme mutluluğuna erişen Gedik Meslek Yüksekokulumuza katılan her öğrencimizin hayatında yepyeni bir sayfa açılmaktadır. Öğrencilerimizin hayatı burada aldıkları ön lisans eğitimlerinin kendilerine kazandırdığı bilgi, deneyim ve perspektifler neticesinde şekillenmekte ve her mezunumuz gururumuz olmaktadır.

Uygulamalı eğitimin en iddialısı Meslek Yüksekokulumuz teknolojik bilgileri üretip bunları bölgesel, ulusal ve evrensel düzeyde birer ekonomik değer haline getirmek, bölgesinde teknik ve sosyal bir ortam yaratarak; sanayi – toplum bütünleşmesine katkıda bulunmak, kesimler arasında iletişim ve işbirliği ortamını oluşturmak, bölgesi ile uluslararası topluluklar arasında köprü olmak amacıyla yükseköğretim sistemimiz içerisinde hizmetler ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve becerileri kazanmış, birikimli, nitelikli, yetkin kalifiye ara elemanlarını yetiştirmek için gayret göstermektedir.

Bütün öğrencilerimize Yüksekokulumuzda eğitimleri süresince ve mezuniyet sonrasında geçirecekleri günlerinin verimli ve mutluluk içinde geçmesi dileğiyle sevgilerimi sunuyorum.