Genel Bilgi

Sevgili Öğrenciler,

Öğrenci işleri birimi olarak görevimiz sizlere ve tüm öğretim elemanlarımıza  hazırladığımız yönetmelik ve yönergeleri doğru aktarmak ve akademik takvimimize uygun olarak zamanında yapmaktır.

İşlerin doğru yürütülebilmesi için siz öğrencilerimizin bu sitede yayınladığımız bilgileri zamanında izlemeniz ve kurallara uymanız çok önemlidir.

Özellikle dönem kayıtları ve ders kayıtlarının akademik takvimde belirtilen süre içinde yapılmasına özen gösterilmelidir, çünkü sizinle ilgili her türlü işlem elektronik ortamda belli süreler içinde yapılmaktadır.

Size sunduğumuz hizmetlerden verimli bir biçimde yararlanabilmeniz için web sayfamızdaki linklerimizi ve öğrenci otomasyonunu sık sık kontrol etmeniz ve kampus içinde yer alan duyuru panolarındaki duyuruları okumak ve duyurulardaki yer alan işlemleri belirtilen süre içerisinde yapmanızla mümkün olacaktır.

Size yazılan resmi yazılar kayıt sırasında beyan edilen adrese yapılmaktadır. Adresinizde ve kimlik bilgilerinizde değişiklik olduğu taktirde birimimize bildirmeniz size ulaşmamız açısından çok önemlidir.

Görevimiz sizlere sevgi hoşgörü ve yardıma dayalı hizmet sunmaktır. Birlikte bunu başaracağımıza inanıyor, sizlere başarılar diliyoruz.