MF Dergisi

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DERGİSİ

 

International Journal of New Findings in Engineering, Science and Technology (IJONFEST)

Editörlüğünü Doç. Dr. Redvan Ghasemlounia’nın yürüttüğü International Journal of New Findings in Engineering, Science and Technology (IJONFEST), yedi araştırma makalesi ile yayın hayatına güçlü bir giriş yaptı.

Dergi; mühendislik, bilim ve teknoloji alanlarında teorik bilgiler sunarak araştırmacılara, mühendislere, bilim insanlarına ve bundan yararlanabilecek herkese hizmet etmek amacındadır.

Uluslararası yayın olma özelliği taşıyan IJONFEST, Mühendislik Fakültesi bünyesinde yılda iki kez, İngilizce dilinde ve hakemli olarak yayımlanmaya devam edecektir. Makale başvurularını ise DergiPark üzerinden alacaktır.

 

 

 

 

 

INTERNATIONAL JOURNAL of ENGINEERING and NATURAL SCIENCES (IJENS)

Üniversitemiz bünyesinde yayın hayatına başlayacak olan uluslararası hakemli/süreli dergilerimizde; özgün makalelere, bilimsel araştırmalara, çevirilere, kitap incelemelerine, güncel tartışma ve görüşlere yer verilecektir. Dergilerimiz, uluslararası indekslerde yer alma hedefiyle tüm yayın süreçlerini bu vizyon ile yönetecek olup ilk sayılarını Aralık 2018 tarihinde basılı ve e-dergi olarak akademik camiaya sunacaktır.

Akademik çalışmalarınızı [email protected] adresine göndermenizi rica ederiz.