Müdürün Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

İstanbul Gedik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokuluna Hoş geldiniz!

Üniversite hayatı bir başka, üniversite arkadaşlıkları paha biçilemez, Üniversite hocalarımın bende emeği büyüktür diyeceğiniz bir bölümün ilk aşamasındasınız. Bunların başlama noktası olan İngiliz Hazırlık Programında bizimle olduğunuz için çok mutluyuz.

Amacımız, öğrencilerimizi, dil becerileri gerektiren meslek ve kariyer planlarına yönelik hazırlamaktır. Derslerimiz, dil öğrenme sürecini değerli ve keyifli bir deneyim haline getirmeye önem veren nitelikli akademisyenler tarafından verilmektedir.

Öğrencilerimizi görselliğe ve teknolojiye önem veren, iyi iletişim kurabilen, destekleyici ve motivasyonu yüksek akademik personel ile İngilizce Hazırlık Programında karşılıyoruz. Öğrencilerimize uygun, mükemmel bir öğrenme ortamı ve deneyimleri sağlamaya kararlıyız. Bu yüzden, öğrencilerimizin öğrenme beklentilerini karşılamak için derslerimizin kalitesini sürekli geliştirmekteyiz.

Bir dili öğrenmek emek ve zaman ister. O yüzden; sadece 1 hafta gibi kısa sürede her şeye hâkim olamayacağınızı kendinize hatırlatın. Sürekli ve düzenli ders çalışın. Dil öğrenme yolunda ilerledikçe, öğrenmenin her anını keyifli hale getirmeye çalışın. Öğrenmenin verdiği mutluluğu unutmayınız.

Umuyoruz ki her öğrencimiz değerli hisseder ve bizimle geçirdikleri zamandan faydalanabilirler.

Öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatlarında üretken ve başarılı bir dönem dileriz.