Bölümden Haberler

  • 30 Mayıs 2021 tarihinde Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü tarafından saat 17:00’da mezun öğrencimiz İbrahim Doktaş’ın katılımı ile gerçekleştirilen ‘UTF – Mezun Dersleri’ etkinliğimiz 56 kişinin katılımı ile Zoom üzerinden gerçekleştirilmiştir.
  • 18 Mayıs 2021 tarihinde saat 16:00’da Dr.Öğr.Üyesi Hilal Kuvvetli Yavaş hocamızın moderatörlüğü eşliğinde Doç. Dr. Ahmet Atıl Aşıcı (İTÜ/2020-2021 IPC-Mercator İklim Değişikliği Araştırmacısı) konuşmacı olarak katılacağı “Avrupa Yeşil Düzeni ve Türkiye Ekonomisine Olası Etkileri” konulu söyleşi, 35 kişinin katılımı ile Zoom üzerinden gerçekleşmiştir.
  • 9 Nisan 2021 tarihinde Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Erkasap tarafından Aday Öğrencilere Yönelik olarak gerçekleştirilen ‘Lise Akademisi Mini Uluslararası Ticaret ve Finansman Dersi’ etkinliğimiz Zoom üzerinden 85 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

  • 7 Nisan 2021 tarihinde Dr.Öğr.Üyesi Hilal Kuvvetli Yavaş hocamızın moderatörlüğü eşliğinde Doç.Dr Burcu Yavuz Tiftikçigil tarafından gerçekleştirilen ‘ Yeni Bir Büyüme ve Kalkınma Düzeni: Avrupa Yeşil Mütebakatı ve Türkiye’ adlı söylesi 56 kişinin katılımı ile Zoom üzerinden gerçekleşmiştir.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Bozoklu Uluslararası İzmir İktisat Kongresi

ISEC

Şirket Yönetimlerinde Dijital Dönüşüm 2016

 

Pendik İlçesi’nde Bulunan Mesleki Ve Teknik Liselerinin Ve Meslek Yüksek Okulları’nın İş Kolları Yönelim Haritasının Belirlenmesi

Akademik Seminerlerimiz Sürüyor

Salt Galata-Eski Osmanlı Bankası Gezisi

Kripto Paralar Nasıl Çalışır? Konulu Konferans

1980 Sonrası Türkiye Ekonomisi Konulu Seminer

Aracı Kurumların Finans Piyasasında Yeri Konulu Seminer

Video Galerisi