Bölüm Etkinlikleri

SEMİNER

 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 31.05.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Öğr. Gör. Nüshet Ak ve Öğr. Gör. Sadrettin Soylu , ‘’1923’den Günümüze: Mübadele Müzesi’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamışlardır.
 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 17.05.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Öğr. Gör. Nüshet Ak , ‘’Kentsel Donatı Alanları: Merdivenler’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamıştır.
 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 09.05.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Süveyda Bayraktar Atagür , ‘’Kentsel Alanda Peyzaj Tasarımı’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamıştır.

 

 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 07.04.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Doç. Dr. Nuri Seçgin , ‘’Mimar Sinan’ın Eserlerinde Bezeme Programı’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamıştır.
 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 24.03.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Mimar Prof. A. Işık Aydemir , ‘’Süleymaniye Kentsel Analizi’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamıştır.

   

 

 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 10.03.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Mimar Doç. Dr. Ali Devrim Işıkkaya , ‘’Kent ve Mimarlık İlişkisi: İMÇ Blokları’’ konulu sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtlamıştır.
 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 08.03.2022 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Mimar Hatice Karakaya ve Mimar Aysel Can , ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneli – Buradayız’’ konulu söyleşilerini gerçekleştirmişlerdir.
 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 12.01.2021 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Öğretim Görevlisi Mimar Mehmet Çimener, ‘’Mimarlık Mesleğine Geçişte Portfolyonun Önemi’’ konulu sunumunu yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 09.11.2021 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Yüksek Mimar Ali Herkül Çelikkol, ‘’Tasarım Sürecinde Notlar’’ konulu sunumunu yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 04.11.2021 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir Bölge Planlama Bölümünde öğretim üyesi  olarak görev yapmakta olan konuşmacımız Dr. Öğr. Üyesi  Ali Kılıç,  ‘’İdeal Kıyı Kenti ve Kent-Kıyı İlişkisi’’ konulu sunumunu yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 01.11.2021 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Üniversitemiz bünyesinde Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünde öğretim üyesi  olarak görev yapmakta olan konuşmacımız Dr. Öğr. Üyesi  Pınar Erkan Bursa,  ‘’Tarihte İstanbul’un Limanları, İskeleleri’’ konulu sunumunu yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün 01.11.2021 tarihinde düzenlemiş olduğu etkinlikte; Yıldız Teknik Üniversitesi , Şehir Bölge ve Planlama Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta olan konuşmacımız Doç. Dr. Cenk Hamamcıoğlu, ‘’Denizyolu İlişkisi Bulunan Aktarma İstasyonu ve Yakın Çevresinde Farklı Ulaşım Türlerinin Entegrasyonu” konulu sunumunu yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünün düzenlemiş olduğu ‘’İstanbul Kenti Makro formunun Değişim Öyküsü’’ konulu etkinliği 25.10.2021 tarihinde bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Özlem Belir moderatörlüğünde gerçekleştirilmiştir. Konuşmacımız Doç. Dr. Oya Akın, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir Bölge ve Planlama Bölümü’nde öğretim üyesidir. Seminerde İstanbul kentinin tarihsel gelişimini geniş ölçekte anlatarak akabinde katılımcıların sorularını cevaplandırmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü düzenlemiş olduğu ‘’Mezun Konuşmaları / GradTalks ‘21’’ etkinliği 13.10.2021 tarihinde bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Özlem Belir moderatörlüğünde gerçekleştirilmiştir. Mimarlık bölümü mezunlarımızdan İrem Akdemir(2018), Bahadır Kantarcı(2017), Hüseyin Toker(2016) Gedik üniversitesinde başlayan eğitim hayatında ve mezuniyet sonrasında yaşamış oldukları deneyimleri şuan eğitim-öğretim döneminde olan öğrencilerimizle paylaşmışlardır.

YARIŞMA

 • Türkiye’de her yıl 9 Nisan tarihlerinde Türk mimarlık ve sanat tarihinde çok önemli yeri olan Mimar Sinan ve eserlerinin tanınması ve korunması için gerekli araştırma ve geliştirmeyi teşvik etmek amacıyla Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü kutlanmaktadır.

  Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü kapsamında Mimarlık Bölümü tarafından bu yıl ikincisi yapılan “Mimar Sinan Eserleri Eskiz Yarışması” adlı etkinlik düzenlenmiştir. Katılan herkese teşekkür eder, kazananları tebrik ederiz.

 

 • Türkiye’de her yıl 9 Nisan tarihlerinde Türk mimarlık ve sanat tarihinde çok önemli yeri olan Mimar Sinan ve eserlerinin tanınması ve korunması için gerekli araştırma ve geliştirmeyi teşvik etmek amacıyla Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü kutlanmaktadır. Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü kapsamında bölümümüzce Mimar Sinan Eserleri Eskiz Yarışması düzenlenmiştir. Katılan herkese teşekkür eder, kazananları tebrik ederiz.

WORKSHOP

04.08.2021 çarşamba günü “KAMPÜSTE YAZ BULUŞMALARI” kapsamında; “KAVUŞMA” ve “ÇAĞRIŞIMLAR” temalı suluboya ve kil atölyesi gerçekleştirildi. Mimar Özlem Öğüt ve Mimar Gökay Savaş tarafından yürütülen atölye çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Mimar Özlem Öğüt’e ve Sayın Gökay Savaş’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

26.05.2021 çarşamba günü “Geleneksel Yapılarda Restorasyon Uygulamaları” başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Mimar Faruk Soydemir tarafından yürütülen seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Mimar Faruk Soydemir’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

WORKSHOP

08.05.2021 cumartesi günü “ESKİZ TEKNİKLERİ ALIŞTIRMALARI” başlıklı atölye etkinliği zoom üzerinden gerçekleştirildi. Mimar Özlem Öğüt tarafından yürütülen atölye çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Mimar Özlem Öğüt’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

06.04.2021 salı günü “BİYOİKLİMSEL TASARIM: Geleceğin İkliminden Sorumluyuz” başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Y. Mimar Ferhan Hasmaden tarafından yürütülen seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Y. Mimar Ferhan Hasmaden’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

22.03.2021 Pazartesi günü “KENTLEŞME VE SOSYAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Prof. Dr. Asuman Türkün tarafından yürütülen Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Prof. Dr. Asuman Türkün’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

05.01.2021 perşembe günü “MİMARİ TASARIMDA YANGIN GÜVENLİĞİ” başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Dr. Öğr. Üyesi Ezgi KORKMAZ tarafından yürütülen Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ezgi Korkmaz’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

SEMİNER

02.01.2021 Cumartesi günü DİJİTAL TESLİM NASIL YAPILIR? başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Öğr. Gör. Burak Uzun tarafından yürütülen Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Öğr. Gör. Burak Uzun’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

SEMİNER

 • 21 Aralık 2020, Pazartesi günü, Saat: 18:00’de, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü konuğu olan Mimar Zafer AKAY, “İstanbul’un Kayıp Mimarları” başlıklı bir online konuşma yaptı. 19. Yüzyıl boyunca ve  20. Yüzyılın başlarında İstanbul’da yapı üretmiş, ancak günümüzde hakkında çok az şey bildiğimiz önemli mimarların anlatıldığı konuşmayı, üniversitemiz öğrencilerinin yanı sıra dışarıdan katılımcılar izledi. Sayın Zafer Akay’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

 • 26.11.2020 Perşembe günü BAĞIMSIZ YAŞAM başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Y. Mimar Şirin Bayram Şener tarafından yürütülen Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Y. Mimar Şirin Bayram Şener’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

 • 01.12.2020 Salı günü KENTSEL TASARIM AMA NASIL? başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Dr. Öğr. Üyesi Güven Şener tarafından yürütülen Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sayın Dr. Öğr. Üyesi Güven Şener’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SEMİNER

 • 20.10.2020 Salı günü KENTSEL MEKANDA AKTARMA İSTASYONU ‘ANLAMI, TASARIMI VE ÇEVRE İLİŞKİLERİ’ başlıklı seminer zoom üzerinden gerçekleştirildi. Sayın Prof. Dr. Emre Aysu’ya değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.’ olması gerekmektedir.

 

WORKSHOP

 • “Modlaj”

12.04.2019 Cuma günü Kartal Yerleşkesi bahçesinde çamur (modlaj) atölyesi gerçekleştirildi. Öğrencinin algısının açılmasını sağlayan çalışmalar, aslında her zaman etraflarında bulunan nesnelere yeniden bakmalarını, onları tekrar fark etmelerini, iç-dış, ön-arka, alt-üst gibi mekân durumlarını kavrayabilmelerini sağlayabilmektedir. Öğr. Gör. Gökay Savaş tarafından yürütülen atölye çalışmasına çok sayıda öğrenci katılmıştır.

WORKSHOP

 • “Kağıttan Çiçek”

Mimarlık Çevre Tasarım Kulübü tarafından düzenlenen Kağıttan Çiçek Workshopu gerçekleştirildi.

İstanbul Gedik Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri tanıtım günleri kapsamında, 23.10.2019, Çarşamba günü, 10:00 -16:00 saatleri arasında, “Kağıttan Çiçek’’ konulu workshop düzenlendi. Workshop, Kartal Yerleşkesi’nde, Öğr. Gör. Özlem Öğüt rehberliğinde ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Workshop

 • “Molozdan Heykele”

Mimarlık Çevre Tasarım Kulübü tarafından “Molozdan Heykele” Başlıklı Workshop Gerçekleştirildi.

14.05.2019, Salı günü, 10:00 -17:00 saatleri arasında, İstanbul Gedik Üniversitesi öğrencilerinin ortak katılımıyla “Molozdan Heykele’’ konulu workshop, Kartal Yerleşkesi içerisinde atıl halde bırakılmış alanda gerçekleştirildi. Workshop’ta öğrencilerden alanda bulunan geri dönüşümlü atıkları kullanarak heykel tasarımı yapmaları istenmiştir. Workshop değerli hocaların rehberliğinde ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

 

Konferans

 • “Mimar Sinan’ın 16. Yüzyıl Türk Mimarisi’ndeki Yeri ”

‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında “Mimar Sinan’ın 16. Yüzyıl Türk Mimarisi’ndeki Yeri” Başlıklı Konferans Gerçekleştirildi.

Mimarlık – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümleri ile ortak düzenlenen ‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında 09.04.2018, Pazartesi günü, Saat: 11:00 -12:00 arasında, Sayın Prof. Dr. Filiz ÖZER tarafından “Mimar Sinan’ın 16. Yüzyıl Türk Mimarisi’ndeki Yeri” konulu Konferans, B Blok -1. Kat Konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferans çok sayıda konuk öğretim üyesi ve öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Konferans sonunda Sayın Rektör Yardımcıları Prof. Dr. H. Şaduman OKUMUŞ, Sayın Prof. Dr. Adnan ŞİŞMAN ve Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Prof. Dr. Feride ÖNAL konferansı gerçekleştiren Sayın Prof. Dr. Filiz ÖZER’e katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına plaket takdim etti.

Sayın Prof. Dr. Filiz ÖZER’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • “Mimarın Kamusal Alana Bakışı”

Mimarlık bölüm etkinlikleri kapsamında “Mimarın Kamusal Alana Bakışı” Başlıklı Konferans Gerçekleştirildi.

Mimarlık bölümünde 23.11.2018, Cuma günü, Saat: 11:00 -12:30 arasında, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ercan KOÇ tarafından “Mimarın Kamusal Alana Bakışı” konulu Konferans, D Blok 5. Kat 503 nolu sınıfta gerçekleştirildi. Konferans çok sayıda konuk öğretim üyesi ve öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Konferans sonunda Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Prof. Dr. Feride ÖNAL konferansı gerçekleştiren Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ercan KOÇ’a katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına plaket takdim etti.

Müzik Dinletisi

 • ‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında Müzik Dinletisi Gerçekleştirildi.

Mimarlık – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümleri ile ortak düzenlenen ‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında 11.04.2018, Çarşamba günü, Saat: 12:00 -14:00 arasında Elif SULUOVA, Mert KALECİK, Çağlar DENİZ ve Ahmet KIRIŞ tarafından düzenlenen müzik dinletisi, Kartal Yerleşkesi’nde bulunan kış bahçesinde gerçekleştirildi. İzleyenlere keyifli bir gün yaşatan müzik dinletisine öğrencilerimiz, okulumuz akademik ve idari personeli yoğun ilgi gösterdiler.

Dinleti sonunda Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Sayın Prof. Dr. Feride ÖNAL, Prof. Dr. Filiz ÖZER ve Prof. Dr. Ayşe Nuran YENER dinletiyi gerçekleştiren Elif SULUOVA, Mert KALECİK, Çağlar DENİZ ve Ahmet KIRIŞ’a katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına teşekkür belgesi takdim etti.

Elif SULUOVA, Mert KALECİK, Çağlar DENİZ ve Ahmet KIRIŞ’a katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Seminer

 • “Üniversite Kampüs Sistemleri”

Mimarlık Bölümü tarafından “Üniversite Kampüs Sistemleri” Başlıklı Seminer Gerçekleştirildi.

21.02.2019, Perşembe günü, Saat: 14:00 -15:00 arasında, Mimarlık Bölümü öğrencilerinin katılımıyla “Üniversite Kampüs Sistemleri” başlıklı Seminer, D Blok 503 nolu sınıfta gerçekleştirildi. Sayın Dr. Öğr. Üyesi Begüm ERÇEVİK SÖNMEZ öğrencilere konu ile alakalı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilere üniversite kampüs sistlemlerinin gelişim ve yerleşim biçimlerinden bahseden ve dikkat etmeleri gereken önemli noktaları örnekler üzerinden ifade eden Dr. Öğr. Üyesi Begüm ERÇEVİK SÖNMEZ, sunum sonrasında öğrencilerin çeşitli sorularını cevaplandırdı. Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Sayın Dr. Öğr. Üyesi Begüm ERÇEVİK SÖNMEZ’e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • “Bilgisayar Ortamında Sunum Teknikleri”

Mimarlık Bölümü Ders Dışı Etkinlikleri Kapsamında “Bilgisayar Ortamında Sunum Teknikleri” Başlıklı Seminer Gerçekleştirildi.

08.05.2018, Salı günü, Saat: 13:00 -14:00 arasında, Mimarlık Bölümü öğrencilerinin katılımıyla “Bilgisayar Ortamında Sunum  Teknikleri” başlıklı Seminer, D Blok Doktora Salonu’nda gerçekleştirildi. Sayın Öğr.Gör. Burak UZUN öğrencilere konu ile alakalı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilerin projelerini bilgisayar ortamında etkili bir şekilde nasıl ifade edebileceklerini, kullanmaları gereken önemli teknikleri ve püf noktaları örnekler üzerinden ifade eden Öğr.Gör. Burak UZUN, sunum sonrasında öğrencilerin çeşitli sorularını cevaplandırdı. Seminer çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Sayın Öğr. Gör. Burak UZUN’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Söyleşi

 • “Mimarlık ve Yarışma”

‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında “Mimarlık ve Yarışma” Başlıklı Söyleşi Gerçekleştirildi.

Mimarlık – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümleri ile ortak düzenlenen ‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında 10.04.2018, Salı günü, Saat: 11:00 -12:00 arasında, İlker İĞDELİ ve Aykut İĞDELİ tarafından “Mimarlık ve Yarışma” konulu Söyleşi, B Blok -1. Kat Konferans salonunda gerçekleştirildi. İlker İĞDELİ ve Aykut İĞDELİ, İğdeli Mimarlık Ofisi olarak katıldıkları yarışmalardan derledikleri bir sunum gerçekleştirdiler. Mimarlık yarışmalarının öğrenciler açısından, tasarım süreçlerini kontrol edip, öğrenebilecekleri, geliştirebilecekleri ve kendilerini değerlendirebilecekleri bir yer olduğunu yorumlayan İlker İĞDELİ ve Aykut İĞDELİ, sunum sonrasında konukların ve öğrencilerin çeşitli sorularını cevaplandırdılar. Söyleşi çok sayıda konuk öğretim üyesi ve öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Söyleşi sonunda Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Sayın Prof. Dr. Feride ÖNAL söyleşiyi gerçekleştiren İlker İĞDELİ ve Aykut İĞDELİ’ye katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına plaket takdim etti.

Sayın İlker İĞDELİ ve Aykut İĞDELİ’ye değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Workshop

 • “Tasarlıyoruz, Oturuyoruz”

’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında “Tasarlıyoruz, Oturuyoruz” Başlıklı Workshop Gerçekleştirildi.

Mimarlık – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümleri ile ortak düzenlenen ‘’Mimar Sinan Haftası Etkinlikleri’’ kapsamında 13.04.2018, Cuma günü, Saat: 09:00 -18:00 arasında, Mimarlık – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerinin ortak katılımıyla  “Tasarlıyoruz, Oturuyoruz” konulu Workshop, Kartal Yerleşkesi Çamlık alanda gerçekleştirildi. Workshop’ta öğrencilerden kendilerine verilen mukavva, tutkal, kesici aletler vb. malzemeler ile oturma elemanı işlevli mobilya tasarımı yapmaları istenmiştir. Workshop değerli hocaların rehberliğinde ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

Workshop sonunda Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Sayın Prof. Dr. Feride ÖNAL, Prof.Dr. Halil ÖNDER ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Ü. Begüm ERÇEVİK SÖNMEZ Workshop’u gerçekleştiren öğretim görevlileri ve katılım sağlayan öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına teşekkür belgesi ve plaket takdim etti.

Öğr.Gör.Lütfi BÜYÜKTOPBAŞ, Öğr.Gör. Ercan MUALLOĞLU ve Öğr.Gör. Gönül YAĞIZ ARSLAN’a değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Konferans

 • “Yapılarda Yangın Güvenliği”

Mimarlık bölüm etkinlikleri kapsamında “Yapılarda Yangın Güvenliği” Başlıklı Konferans Gerçekleştirildi.

Mimarlık bölümünde 20.11.2018, Salı günü, Saat: 11:00 -12:30 arasında, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ezgi KORKMAZ tarafından “Yapılarda Yangın Güvenliği” konulu Konferans, D Blok 5. Kat 503 nolu sınıfta gerçekleştirildi. Konferans çok sayıda konuk öğretim üyesi ve öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Konferans sonunda Mimarlık Bölüm Başkanı ve Dekan V. Prof. Dr. Feride ÖNAL konferansı gerçekleştiren Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ezgi KORKMAZ’a katılımlarından dolayı teşekkür edip, üniversite adına plaket takdim etti.

 

Video Galeri