20 Nis 2019

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birlikteliğinde İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri Düzenlendi

Nisan Ayı , Enstitümüz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi birlikteliğinde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri sempozyumu ile taçlandırıldı. Bu sektörün en önemli toplantılarından biri olan bu organizasyonu gerçekleştiren,  ISG Ana Bilim Dalı Başkanımız, Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Yağımlı hoca ve İBB. İSG Genel Müdür Yardımcısı, Doktora öğrencimiz Hakan Sarkın’ın katkıları sayesinde toplantı büyük bir başarı ile sonuçlandırıldı. Açılışını Rektörümüz Prof.Dr. Zafer Utlu’nun yaptığı sempozyumda,

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sağlık Daire Başkanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Sayın Süleyman BAKAN toplantıya tam gün katılarak, görüşlerini aktarma imkanı bulmuştur.

Oturum Başkanlığını, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ismail EKMEKÇI yapmıştır.

Katılımcılara, bu katkılarından dolayı sertifika ve plaketleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Ana Bilim Başkanımız, Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Yağımlı tarafından takdim edildi.

Bu sempozyum programına başlamadan önce, 16 Aralık 2017 B Sınıfı İş Güvenliği Sınavı’nda 1. olan İSG Tezsiz Yüksek Lisans Mezun Öğrencimiz Akın AYTEK’e ve 15 Aralık 2018 B Sınıfı İş Güvenliği Sınavı’nda 6. olan İSG Tezli Yüksek Lisans Öğrencimiz Şahin AKPINAR’a  Enstitü Müdürlüğümüzce hazırlatılan ödülleri ve plaketleri  Rektörümüz  Prof.Dr. Zafer Utlu tarafından verilmiştir.

Bizi başarıları ile gururlandıran bu öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Enstitümüz olarak başarılı öğrencilerimizi her zaman desteklemek ve onlara iş imkanları yaratmak için çalışıyoruz. Başarılı öğrencilerimizin sayısını arttırmak her zaman bizler için birinci öncelik olacaktır.