Program Başkanının Mesajı

Değerli öğrenciler,

Programımız, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen üniversitelerinden olan İstanbul Gedik Üniversitesi bünyesinde 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle eğitim çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Programımızın temel ilkesi, hızla büyüyen ekonomimizin bir sonucu olarak son yıllarda giderek artan sektörel çeşitlilik ile her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan nitelikli su altı adamı ihtiyacını karşılayabilmek için alanında uzman “Birinci Sınıf Dalgıç” yetiştirmektir.

Birinci sınıf dalgıç olmanın size vereceği kazanım bir yandan Türkiye ve Dünyayı gezerek çalışma imkanına kavuşurken diğer yandan çok yüksek ücretler kazanarak otuzlarınızın sonunda kendi kendinizi emekli edebilecek yaşam standartlarına ulaşabilecek olmanızdır. Ancak Birinci sınıf dalgıç olabilmeniz için öncelikle dalışa engel yaratacak fizyolojik bozukluklarınızın olmadığını “Birinci Sınıf Sanayi Dalgıcı Olur” ibareli sağlık raporu alarak belgelemeniz gerekmektedir. Eğer uygunluğunuzu bu belge ile kanıtlarsanız Birinci Sınıf Dalgıç olabilecek şanslı kişilerden biri olabilme fırsatını elde ederek yeni bir dünyanın kapılarını aralayacak az sayıda insandan biri olarak sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sektöre geleceğin yöneticilerini yetiştireceğimiz Su Altı Teknolojisi Programımızın öğrencilerini heyecanla bekliyor ve hepinize başarılar diliyoruz.