20 Oca 2020

Mühendislik Fakültesi Bilimsel Paylaşım Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleştirildi

Fakültemiz öğretim üyelerinin akademik bilgilerini paylaşmak ve çalışma alanlarını tanıtarak disiplinler arası çalışmaları teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Mühendislik Fakültesi Bilimsel Paylaşım Seminerleri” ne beşinci seminer gerçekleştirilerek devam edildi.

07/01/2020 salı günü beşincisi gerçekleştirilen seminerde Fakültemiz Elektrik-Elektronik  Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Dr.Öğr.Üyesi İbrahim Gürsu TEKDEMİR, “Elektrik Güç Sistemleri Analizi” konusunu içeren bir sunum yapmıştır.

Bizlere son derece katkı sağlayan sunumu için kendilerine Mühendislik Fakültesi adına çok teşekkür ederiz. Sunumun ardından Fakültemizin değerli  öğretim elemanları Dr. İbrahim Gürsu TEKDEMİR ve Arş. Gör. Ebru TOY’a veda toplantısı gerçekleştirilmiştir. Fakültemize ve çalıştıkları bölümlere katkılarından dolayı Mühendislik Fakültesi adına teşekkür eder, akademik hayatlarında başarılar dileriz.

Bilimsel Paylaşım Seminerleri dizisi Bahar Döneminde 4 Şubat Salı günü saat 12:30-13:30’da Fakültemiz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Murathan Alpay tarafından gerçekleştirilecek “Hücresel Sinir Ağları, Gerçeklenmeleri ve Görüntü İşleme Uygulamaları ” konulu sunum ile tekrar başlayacaktır.  Mühendislik konularına ilgi duyan tüm Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerimiz davetlidir.