16 Haz 2017

İstanbul Gedik Üniversitesi 2016-2017 Mezuniyet Töreninden Kareler

İstanbul Gedik Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 16 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Gedik Üniversitesi Çamlık Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.
Mezunların tören geçişiyle başlayan tören, başta İstanbul Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya GEDİK, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞAHİN ve Pendik Kaymakamı Yılmaz ŞİMŞEK, İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak KURTULUŞ olmak üzere, akademik kadro ve Gedik Holding Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Öğrencilere, eğitim hayatları boyunca aldıkları eğitimin, yaşamlarının geri kalanı için önemli bir teminat olduğunun önemini hatırlatan İstanbul Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya GEDİK, mezunların her birinin İstanbul Gedik Üniversitesi’nin birer neferi olduğunu ve her daim Gedik olarak yanlarında olacaklarını belirtti. İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş ise mezunlara başarı dileklerini sundu.

Gedik Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Programı; öğrencilerin diploma töreni ve kep atma seremonisi ile son buldu.