444 5 438     info@gedik.edu.tr

14 Nis 2015

Gedik Teknoloji Günleri 2 Etkinliği Gerçekleştirildi

Gedik Holding iştiraki Gedik Kaynak Şirketi ile Gedik Eğitim Vakfı’na bağlı olan Gedik Üniversitesi’nin; düzenlediği Kaynak Teknoloji Günleri’nde; kaynak sektöründe son teknolojik gelişmeler ele alındı. Seminerde, Özlü Tel, Tozaltı Kaynak ve Kaynak Otomasyon Teknolojilerinde son teknolojik gelişmeler değerlendirildi.

İlki 9-10 Şubat 2015 tarihleri arasında Gedik Teknoloji Günleri adı altında Japon devi JFE Steel’in katılımıyla, Gedik Kaynak ve Gedik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen seminerin devamı niteliğinde olan Gedik Teknoloji Günleri’nin ikincisi, 9 Nisan Perşembe günü Pendik GreenPark Otel’de gerçekleştirildi.

Dr. Ertuğrul Engindeniz, Dr. Mustafa Koçak, Dr. Didem Gençkan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer, kaynaklı üretim yapan sektörlerin yöneticilerine, teknik uzmanlarına, ARGE ve Kalite mühendislerine ve akademisyenlere yönelik gerçekleşti. Katılımın ücretsiz olduğu seminerde Özlü Tel, Tozaltı Kaynak ve Kaynak Otomasyon Teknolojilerinde Son Gelişmeler ve Uygulamaların yer aldığı tersanelerde ve doğalgaz boru sanayinde kullanılan kaynak teknolojilerindeki temel bilgiler ve son gelişmeler katılımcılarla paylaşıldı.