25 Nis 2022

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Öğrencileri “Farklılıklarımızla El Ele Güzel Bir Geleceğe!” dedi

Dr. Öğretim Üyesi Faruk Salih Şeker’in organize ettiği “Farkında mısınız?” etkinliklerin 4.sü olan “Farklılıklarımızla El Ele Güzel Bir Geleceğe! Farkında mısınız? “ etkinliğinde Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencileri ile İstanbul Gedik Üniversitesi Engelsiz Yaşam Uygulama ve Araştırma Merkezi öğretmenleri, öğrencileri ve ebeveynleri ile gerçekleşti.

“Farklılıklarımızla El Ele Güzel Bir Geleceğe! Farkında mısınız? 4“ etkinliği ile öğretmen adayları,  özel eğitim öğrencileri ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Etkinlikte Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk saygı, sevgi, özlem ve minnetle anıldı.

Öğrenciler ve öğretmen adaylarıyla birlikte çeşitli oyun ve etkinliklerle eğlenip öğrenmeye devam ettiler. Ayrıca İstanbul Gedik Üniversitesi Engelsiz Yaşam Uygulama ve Araştırma Merkezi  için günün anısına öğrencilerin el baskısı ile yaptığı pankart hediye edildi.

Etkinlik ekibi olan ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği gecen öğretmen adayları; Ahmetcan Büyükgöz, Ali İhsan Heper, Batuhan Kısa, Bilal Yılmaz, Gizem Damla, Gökay Tutçuoğlu,Halil İbrahim Koç, Merve Ermiş, Sadullah Enes Caştur,Samet Bilici, Samet İnanlı,

Akademisyenler;  Dr. Öğretim Üyesi Faruk Salih Şeker ve Öğr. Gör. İrem Altan Aksu başta olmak üzere tüm destekçilere teşekkür ederiz.