1 May 2015

2015 Girişimcilik Zirvesi

Gedik Üniversitesi Girişimcilik Kulubü’nün düzenlemiş olduğu 2015 Girişimcilik Zirvesi sinerjisi yüksek bir katılımcı grubu tarafından izlenildi. Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Yusuf Hacıcaferoğlu‘nun ardından Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş‘un konuşmasıyla devam eden program İstanbul Milletvekili Osman Boyraz‘ın ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Çeliker katılımcılara yönelik konuşmalarını gerçekleştirdi.

Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik‘in konuşmalarının ardından Desnet Yazılım Ceosu, Televizyon Programcısı ve Sunucusu, Köşe Yazarı Ömer Ekinci‘nin gençlere yönelik sunumu ile devam eden programda katılımcılar birbirinden farklı hikayeleri ve örnekleri dinleme imkanı buldular. Eğitimin ve öğretimin önemine değinilen akademik yaşamın toplum yaşamı için ne kadar önemli olduğu vurgulanan, bu ve buna benzer etkinliklerin sürekli olarak yapılmasının kıymetinin vurgulandığı program Dimes, Ofçay ve Gagoz’un ikramlarının yanı sıra British House’da İngilizce eğitimine destek vermek maksadıyla stand açmak suretiyle hizmet verdiler.

Program katılımcılara TEMA Vakfı tarafından isimlerine dikilmiş fidanların beratının takdimi ve günün anısına çini tevdi edildi. Zirve koktely ve hatıra fotoğrafları ile son buldu.