0 850 532 64 38 - 444 5 438     info@gedik.edu.tr     GEBİS

24 Ağu 2016

Yabancı Uyruklu Öğrenci Ön Değerlendirme Sonuçları

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ’ne BAŞVURAN YABANCI UYRUKLU
ÖĞRENCİLERE İLİŞKİN ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARINA GÖRE LİSTESİ
AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR
S.No Ad Soyad Uyruk Kabul Edildiği Bölüm
1 Jorakhal SARAİSANGİ Afganistan Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
2 Nigar NOVROZLU Azerbaycan Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
3 Ahmad SOHAİL Afganistan Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
4 Edona HİMA Arnavutluk Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
5 Sagal Abdülkadir KARİYE Somalia Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
6 Suado Ahmed MUHAMED Somalia Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
7 Shamis Hassan ELMİ Somalia Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
8 Enxhi BALİ Arnavutluk Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi
9 Alexandra BEDAK Rusya Uluslararası İlişkiler
10 Ayuba LOSİNA Gana Uluslararası İlişkiler
11 Musa Alieu BİLİTY Liberia Uluslararası İlişkiler
12 Anour ADOUM Orta Afr. Cumh. Uluslararası İlişkiler
13 Azizullah SADAT Afganistan Uluslararası İlişkiler
14 Süleyman İbrahim SH-HUSSEİN Somalia Uluslararası İlişkiler
15 Enes EKİNCİ Türkiye Uluslararası Ticaret ve Finans
16 Aydarus DAHİR Somalia Uluslararası Ticaret ve Finans
17 Aria Sarabandi BARANGİ İran Uluslararası Ticaret ve Finans
18 Lailuma SAMADİ Afganistan Uluslararası Ticaret ve Finans
19 Sayed Samiullah SADAT Afganistan Uluslararası Ticaret ve Finans
20 Omar Alfarouk DERMOCH Suriye Mekatronik Mühendisliği
21 Ayoub CHIKH Cezayir Mekatronik Mühendisliği
22 Abdulaziz MUSLEM Afganistan Mekatronik Mühendisliği
23 Fatıma ALAHMAD Suriye Mekatronik Mühendisliği
24 Dajana BALLİU Arnavutluk Mekatronik Mühendisliği
25 Hikmet MURADOV Azerbaycan Makine Mühendisliği
26 Yahya Nur AHMED Somalia Makine Mühendisliği
27 Abdihamid Haji MOHAMUD Somalia Elektrik-Elektronik Mühendisliği
28 Azizbek ASTRATOV Kırgızistan Elektrik-Elektronik Mühendisliği
29 Sundus YUSUF Somalia Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
30 Hashim Dawood FADOL Sudan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
31 Muhtassham OBLOKULOV Tacikistan Endüstri Mühendisliği
32 Youssef FİLALİ Tunus Endüstri mühendisliği
33 İbrahim Temam İBRAHİM Etopya Endüstri Mühendisliği
34 Ahmed Ali İBRAHİM Somalia Endüstri Mühendisliği
35 Denis Fedzhredin NEDZHMEDİN Bulgaristan Mimarlık
36 Abdirahman Ahmed DİRİE Somalia Mimarlık
37 Anvar ABDULLAYEV Türkmenistan Mimarlık
38 Abdirahman Mohamed JAMA Somalia Mimarlık
39 Mohamad İSSA Suriye Mimarlık
40 Fateh İSSA Suriye Mimarlık
41 Mohamed Rashed ALNAASAN Suriye Mimarlık
42 Alaa ELMETWALİ Mısır Mimarlık
43 Sevde İZGİ Almanya Mimarlık
44 Xhensila HASANAJ Arnavutluk İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
45 Evren YİĞİT Türkiye İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
46 Mekhrali MEKHRALİEV Rusya İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
47 Belkizar KARAHAN Avusturya İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
48 Zlata OLSHEVSKAYA Rusya İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
49 Joudi JANOUDİ Suriye İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
50 Aulia Lukman HEKİM Endonezya Görsel iletişim Tasarımı
51 Gyselda DAİJA Arnavutluk Görsel iletişim Tasarımı
52 Hülya OVALİ Avusturya Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
53 Nabil BAKİ Fas Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
54 Maria ALAOMARİ Suriye Grafik Tasarım
55 Aybölek MYRADOVA Türkmenistan Çocuk Gelişimi

 

 

İletişim için: 444 5 438 – nermin.bayraktar@gedik.edu.tr