24 May 2017

Halil Kaya Gedik Spor Oyunları 3 Branşta Gerçekleştirildi

Halil Kaya Gedik Spor Oyunları, 24 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında SKS organizasyonunda Futbol, Basketbol ve Satranç olarak 3 branşta gerçekleştirildi.

Halil Kaya GEDİK Halı Saha Futbol Turnuvası

Turnuvaya 16 takım 160 öğrenci ile katılım sağlamıştır. Oynanan maçlar sonucu dereceye giren 1. İxora,  2. Öz Kartallar ve 3. Kulis takımları olmuştur.

Dereceye giren takımlara madalya ve hediye çekleri takdim edilmiştir.

Halil Kaya GEDİK 3×3 Kadın ve Erkek Basketbol Turnuvası

3×3 Basketbol Turnuvasında 10 takım turnuvaya katılmış, erkeklerde 1. Kilisenin Papazları, 2. Şikago İnekleri ve 3. Ak 47 takımları dereceye giren takımlar olmuştur. Kızlarda ise dereceye girenler 1.Nameless, 2. Last shot ve 3. Just Watch takımları olmuştur. Takımlara ödül olarak madalya ve hediye çekleri verilmiştir.

Halil Kaya GEDİK Satranç Turnuvası

Halil Kaya GEDİK Satranç Turnuvasına 9 öğrencimiz katılmış olup yapılan maçlar sonucunda ilk üç sırayı  1.Ali Dursun, 2. Uzay Özkurt ve 3. Önay Özkurt şeklinde almışlardır. Ödül olarak yine madalya ve hediye çekleri verilmiştir.

Turnuvalarda dereceye gir

en takımlarımıza madalya ve hediye çeklerini, Rektörümüz Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Dilara Özer, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Adnan Şişman, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı V. Prof. Dr. Hüseyin Cengiz ve Dekan Yrd. Yrd. Doç. Dr. Hülya Soydaş Çakır hocalarımız takdim etmişlerdir.