14 Eyl 2020

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ EĞİTİM ŞEKLİ HAKKINDA

Covid-19 Küresel Salgını’nın Dünyada ve ülkemizde yarattığı olumsuz ortam ile ilgili olarak gerek Dünya Sağlık Örgütü gerekse de Sağlık Bakanlığı kaynaklı bilgiler doğrultusunda,

Üniversitemiz Senatosunun 04.09.2020 tarihli ve 2020/16 sayılı toplantısında; 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi eğitim şeklinin COVID-19 küresel salgın süreci sebebiyle teorik derslerin uzaktan öğretim yöntemiyle yapılmasına, gerekli tedbirler alınarak uygulamalı derslerin dönem sonuna doğru yüz yüze yapılmasına katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Bu kapsamda, Fen Bilimleri Enstitüsü 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz tüm derslerinin ve sınavlarının “Uzaktan Eğitim Yöntemi” ile yürütülmesine karar verilmiştir.

Bu karar, hem siz Sevgili Öğrencilerimizin hem de Sayın Hocalarımızın sağlıklarının korunması konusunda alınan önlemlerin bir parçasıdır.

Yöntem ve süreçlerle ilgili detaylar önümüzdeki günlerde duyurulacak olup, gerek Üniversitemiz web sayfası gerekse de UZEM hesaplarınızı düzenli olarak takip etmenizi sizlere öneririz.

Sağlıklı günlerde, yeniden buluşmak dileğiyle.

İstanbul Gedik Üniversitesi

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü