23 Ara 2015

Erasmus Plus Projeleri Başvuruları

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkalığı (Türk Ulusal Ajansı) tarafından koordinasyonu yürütülen Erasmus+ Programı 2016 çağrısı kapsamında yükseköğretim alanında merkezi projeler ve stratejik ortaklık projelerine yönelik 10-12 Şubat 2016 tarihlerinde, Mersin Üniversitesi Uğur Oral Kültür Merkezinde, alan uzmanları tarafından “Yükseköğretim Alanında Merkezi Projeler ve Stratejik Ortaklık Projelerine Yönelik Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi” düzenlenmesi ve “Erasmus+ Programı Üniversitelerarası İşbirliği Çalıştayı” yapılması planlanmaktadır.

Söz konusu eğitim sonunda katılımcılara Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından katılım belgesi verilecek olup, eğitim için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Katılımcıların ulaşım ve konaklama giderlerinin kendileri veya kurumlarınca karşılanması beklenmektedir.

Eğitime katılmak isteyenlerin 30.12.2015 tarihi mesai bitimine kadar egitimbasvuru.mersin.edu.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.