444 5 438     info@gedik.edu.tr

19 Haz 2013

Gedik Üniversitesi’ne Bulgaristan’dan Misafir Geldi

Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde bulunan Agribusiness and Rural Development Üniversitesi akademik heyeti, Gedik Üniversitesi ile Erasmus programı kapsamında görüşmeler yapmışlardır.

Misafir üniversite adına Rektör Yardımcısı Kurumsal Koordinatör Doç. Dr. Mariana Ivanova, Uluslararası İlişkiler Yetkilisi Miglena Kazashka, Halkla İlişkiler Sekreteri Velichka Dimova, Gedik Üniversitesi konuğu olarak üniversitemizi ziyaret etmişlerdir.

University of Agribusiness and Rural Development Heyeti ile yapılan görüşmeye; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ahmet TOPUZ, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamuran GÜÇLÜ katılmışlardır.

Toplantıda öğrenci ve öğretim elemanı değişimi konularına değinilerek Ülkemizin ve Üniversitemizin yabancı uyruklu öğrencilere yönelik uygulamalarını ve yaklaşımları konularını yakından incelemişlerdir.  Yakın zamanda Rektörler düzeyinde görüşmelerin devam edilmesi temennisinde bulunmuşlardır. Toplantı sonunda Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet TOPUZ hediyelerini takdim etmiş ve Bulgaristan’lı misafirlerimizin güzel temennilerini kabul etmiştir.